YUSUF TOSUN ANISINA GERÇEKLEŞTİRİLEN KLASİK OTOMOBİL RALLİSİ TAMAMLANDI

YUSUF TOSUN ANISINA GERÇEKLEŞTİRİLEN KLASİK OTOMOBİL RALLİSİ TAMAMLANDI

0 46

Kıbrıs Türk Klasik Otomobil Derneği’nin (KTKOD) düzenlediği 2018 Royalton Klasik Otomobil Şampiyonasının dördüncü yarışı da tamamlandı.

İlkbahar ve yaz faaliyetlerini tamamlayan dernek, güz organizasyonlarının ilk etabını 23 Eylül Pazar günü merhum Yusuf Tosun anısına gerçekleşen 1. Rock Oil Klasik Otomobil Rallisi ile start verdi. 47 klasik aracın katıldığı yarışta katılımcılar sırasıyla Dikmen-Taşkent etabını geçerek ikinci etap olan Alevkayası Değirmenlik parkunu tamamladılar. Günün en zor ve en uzun etabı olan Akıncılar Tünel yolu, Gaziköy ve Aslanköy etabını tamamlayan yarışmacılar Demirhan’da bulunan Özgitler Restorana vararak yarışı tamamladılar.

Yarış sonunda sırasıyla birinciliği Olgun Bıçak – Fehim Öztoker, ikinciliği Çağan – Derya Ilgar ve üçüncülüğü Ali Kelebek – Pembe Kelebek çifti kazandı. Yılın Şubat Ayında vefat eden dernek üyesi merhum Yusuf Tosun anısına yapılan zorlu yarışta, kazananlara ödül verilirken merhumun ailesi duygu dolu anlar yaşadı.

İlginizi Çekebilecek Haberler

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy