ÜNLÜ YAZAR AYŞE KULİN DAÜ’DE SÖYLEŞİ GERÇEKLEŞTİRDİ

ÜNLÜ YAZAR AYŞE KULİN DAÜ’DE SÖYLEŞİ GERÇEKLEŞTİRDİ

0 13

Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) Sosyal ve Kültürel Aktiviteler Müdürlüğü’nün organize ettiği etkinlikler kapsamında, ünlü yazar Ayşe Kulin DAÜ’de söyleşi gerçekleştirdi. Söz konusu söyleşi, geçtiğimiz gün saat 17:00’de, DAÜ Sosyal ve Kültürel Aktiviteler Müdürlüğü Konferans Salonu’nda yapıldı.

Söyleşiye DAÜ’lü öğrenciler, akademisyenler, personel ve Gazimağusa Halkı katıldı. Çoğunluğu kadınlardan oluşan katılımcılar salonu tamamıyla doldurdu. Yoğun katılım sebebiyle katılımcılar merdiven boşluklarına oturdu. Oldukça keyifli geçen söyleşide ünlü yazar Ayşe Kulin katılımcılara kariyerini ve yeni kitaplarını anlattı. Katılımcılar da Ayşe Kulin’e merak ettikleri soruları sorma fırsatı buldu.

Prof. Dr. Osam’a Ziyaret
Ünlü yazar Ayşe Kulin, oldukça ilgiyle takip edilen söyleşisi öncesinde DAÜ Rektörü Prof. Dr. Necdet Osam’ı makamında ziyaret etti. Söz konusu ziyarette DAÜ Uluslararası İşler ve Tanıtım’dan Sorumlu Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Cem Tanova, Öğrenci İşleri’nden Sorumlu Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Sonuç Zorlu Oğurlu ile Rektör Koordinatörü Yrd. Doç. Dr. Arif Akkeleş de hazır bulundu. DAÜ Rektörü Prof. Dr. Necdet Osam, Ayşe Kulin’e davetlerini kabul ederek Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne (KKTC) geldiği için teşekkürlerini iletti.

Ayşe Kulin de Prof. Dr. Osam’a misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ederek, Kıbrıs’ı çok sevdiğini ve DAÜ’yü çok beğendiğini ifade etti. Ziyaret sonunda ünlü yazar Ayşe Kulin, Prof. Dr. Osam’a imzalı kitabını takdim etti. Prof. Dr .Osam da Ayşe Kulin’e Kıbrıs’a özgü Lefkara işi pano takdiminde bulundu.

İlginizi Çekebilecek Haberler

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy