ÜNLÜ İSİMLER KIBRIS’TAN SESLENDİ “İDAM GERİ GELSİN”

0 93
Hadise ve Ferhat Göçer son dönemde artan çocuk istismarı olaylarına isyan etti. iki isim de Kıbrıs’taki programları sırasında TC Adalet Bakanlığı’na seslendi: “Kanunlar değişsin, idam geri gelsin.”
Hürriyet Gazetesindeki habere göre ünlü sanatçı Hadise, Kıbrıs’taki Nuh’un Gemisi Hotel’in Sevgililer Günü organizasyonunda sahneye çıktı. Konserden önce basın mensuplarıyla bir araya gelen şarkıcı gözyaşları arasında konuştu, idam cezasının geri gelmesini istediğini söyledi: “Sayın Cumhurbaşkanımız, Başbakanımız ve Adalet Bakanımıza sesleniyorum; lütfen yasalar değişsin. Küçük çocuklara tecavüz eden adamlar yaşamasın. Çok içten söylüyorum, idam geri gelsin. Biz sanatçılar bu konuda birlik olmalıyız. Biz bir araya gelip Cumhurbaşkanımız ve Adalet Bakanımızın yanına gitsek, kesin bir şeyler değişir.”

Çocuk tecavüzcülerine idam isteyen bir başka isim de Ferhat Göçer. Kıbrıs’taki The Savoy Ottoman Palace Hotel’de sahneye çıkan şarkıcı şöyle konuştu: “Bu canilik. 27 yıllık hekimim, hayatım insanları yaşatmak üzerine kurulu. Ama böyle bir olayla karşılaşsam, yemin ediyorum o kişiyi ellerimle boğarım. Bu adamlar asılsın, günahı da bana yazılsın.”

3-NOYANLAR GROUP REKLAM
İlginizi Çekebilecek Haberler

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy