TRAKTÖRLE ARAÇ ÇARPIŞTI

TRAKTÖRLE ARAÇ ÇARPIŞTI

0 240

Gazimağusa – Lefkoşa Anayolu üzerinde, Aslanköy kavşağında saat 07.30 sıralarında solan araç ile traktör çarpıştı. İki kişi yaralandı.

Polis kaza ile ilgili şu ifadeleri paylaştı: 16.4.2018 tarihinde, saat 07:30 sıralarında, Gazimağusa – Lefkoşa Anayolu üzerinde, Fatma Balkanlı (K-42) yönetimindeki PD 190 plakalı salon araç ile Lefkoşa istikametine doğru dikkatsizce seyrettiği sırada, Aslanköy kavşağını yaklaşık 400 metre ilerisinde, o esnada önünde aynı istikamete doğru seyreden Ekrem Güven Cambaz (E-61) yönetimindeki DA 502 plakalı traktöre arkadan çarpmıştır. Çarpmanın etkisiyle traktör yolun solundan çıkarak tarla içerisinde dururken, PD 190 plakalı salon araç ise orta refüj içerisinde durmuştur. Kaza sonucu yaralanan her iki araç sürücüsü kaldırıldığı Lefkoşa Dr Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesinde tedavileri hâlen sürüyor. Soruşturma devam etmektedir.

3-NOYANLAR GROUP REKLAM
İlginizi Çekebilecek Haberler

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy