TERİM’DEN SERT SÖZLER! “MAÇI BU HALE ONLAR GETİRDİ”

TERİM’DEN SERT SÖZLER! “MAÇI BU HALE ONLAR GETİRDİ”

0 38

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, maç sonu yaptığı açıklamada,

“Karşılaşmayla ilgili ne söyleyeceğim. Açıkçası mükemmel bir 45 dakika, mükemmel bir 2. yarı başlangıcı. Eğer, orta sahadaki Henry’nin aldığı top faul ise, 1. golden önce, 2. golden önce Valbuena – Belhanda düellosunda top Belhanda’dan çıktıysa, ben özür dilemeye hazırım. Benim camiamın, taraftarımın hakkını kimse yiyemez, yedirmeyiz de. Hakkımı helal etmiyorum bir defa. Onları Allah’a havale ediyorum. Geçen hafta da Barış Şimşek, bu hafta da Barış Şimşek. Demek ki VAR’ın profesörü Barış Şimşek. Geçen hafta bizi eleyen Barış Şimşek. Kimse kalmadı, yine Barış Şimşek. Fırat Aydınus, arkadaşlarıyla beraber, artı VAR ile beraber, Yusuf Namoğlu ile beraber, bu maçı bu hale onlar getirdi. Bu maçı farklı kazanmamız gerekirken, az daha mağlup oluyorduk. Oyuncular böyle sinirlendiyse, tek sorumlu onlardır.

Galatasaraylı Fenerli futbolcular oynuyordu. Çok farklı kazanmamız gerekirken az daha yeniliyorduk. Bunlar yaşandıysa tek sebebi bunlardır. Eğer utanması varsa onun iyi seyreder. Şimdi hemen bize ceza… Size kim ceza verecek? Neden maçın önüne geçme isteğiniz var? Bu maçın 2-0’dan sonra neyi zor? Yerde yatan futbolcu var niye kesmiyorsun? Penaltıya bile girmiyorum. Anlamakta güçlük çekiyorum. Kendisine de söyledim, bırak oynayalım ya. Bekçi gibi zart zurt çalıyorsun. Tacı göremiyorsunuz ya siz. Derbide detayları göremeyeceksiniz ne işiniz var? Bu zor bir maç mı ya? Hakemlik bu kadar kolay mıdır ya. Bundan sonra her maçtan sonra konuşacağım. İyiyi de kötüyü de. Konuşmayalım, sakin olalım… Gözlemciler de başımızda duruyor, yazalım diye. Başka yerdeler…”

 

 

Kaynak: HT
İlginizi Çekebilecek Haberler

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy