T.C. BÜYÜKELÇİSİ DOĞU AKDENİZ DOĞA İLKOKULUNU ZİYARET ETTİ

T.C. BÜYÜKELÇİSİ DOĞU AKDENİZ DOĞA İLKOKULUNU ZİYARET ETTİ

0 902

Doğu Akdeniz Doğa Anaokulu ve İlkokulunda Türkiye Büyükelçisi Sayın Ali Murat BAŞÇERİ’ni bugün saat 13:30’da ağırlandı.

Büyükelçi Sayın BAŞÇERİ’nin katılımlarıyla Kıbrıs Doğa Okullarında büyük heyecan ve coşku yaşandı. Konuğun karşılanmasıyla birlikte tüm okulun derslikleri, ekoloji bahçesi, binicillik, spor ve oyun alanları, labaratuvarları gezildi.

Doğa öğrencilerinin teknolojinin her aşamasını takip ettiği, tüm gelişmelerine hakim olduğu Robotik Kodlama gösterileri hayranlıkla izlendi.

Okulun donanımı, Doğa Okullarının eğitimde öncü ve tüm ilkleri, yenilikleri barındırdığı, doğanın kendisinden esinlenerek bütün renkleri bir arada tuttuğu bir eğitim kurumu olduğu Sayın Büyükelçimiz Ali Murat BAŞÇERİ tarafından da büyük beğenilerle dile getirildi.

Okul gezisinin ardından birlik ve beraberlik adına “ZEYTİN AĞACI” dikildi. Sayın Büyükelçi Ali Murat BAŞÇERİ’nin ziyareti Doğu Akdeniz Doğa İlkokulu Okul Aile Birliğini, tüm okul yönetici, öğretmen ve öğrencilerini onurlandırdı.(MHA)

İlginizi Çekebilecek Haberler

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy