PARK HALİNDEKİ ARAÇLARI SOYANLARIN GÖRÜNTÜLERİ ORTAYA ÇIKTI

0 175

İki ay boyunca Lefkoşa’da park halindeki araçların camlarını kırarak içerisindeki değerli eşyaları çalan 34 yaşındaki İ.B. ve 27 yaşındaki S.A. isimli zanlıların görüntüleri ortaya çıktı.

Polis Basın Subaylığı’ndan yapılan açıklamada bahse konu şahısların yapılan ileri sorgulamalarında, Esma Elgin’e ait araç içerisinden sırt çantası ve içerisinde bulunan kişisel eşya ve evrakları çalındı.

Hırsızların soyduğu diğer araçlardan;
Emel Karadeniz’e ait araç içerisinde çanta ve içerisinde bulunan kişisel eşya ve belgeler ile 250 TL nakit parayı ve Nadire Şen’e ait araç içerisinden bayan sırt çantası ve içerisinde bulunan kişisel eşya ve belgeler, 1.150TL, 22 Amerikan Doları ve 15 Euro nakit parayı, Ayşe Malyalı’ya ait araç içerisinden 1 adet bayan sırt çantası ve içerisinde bulunan kişisel eşya ve belgeler; Samsung S 8 marka cep telefonu, 1700TL ve 50 Stg nakit parayı, Tuğçe Elkıran’a ait araç içerisinden 1 adet bayan çantası ve içerisinde bulunan kişisel eşya ve belgeler ile 50 Amerikan Doları nakit parayı, İpek Yamak’a ait araç içerisinden 1 adet el çantası ve içerisinde bulunan çeşitli giysiler, Erdal Özirfanoğlu’na ait araç içerisinden bilgisayar çantası ve içerisinde bulunan Apple Mac Book Air marka diz üstü bilgisayar, Cemile Oran’a ait araç içerisinden sırt çantası ve içerisinde bulunan güneş gözlüğünü çaldıkları tespit edildiği belirtildi.

2019 yılı Ocak ve Şubat ayları içerisinde Lefkoşa’da park halinde bulunan bazı araçlar içerisinden araç sahiplerine ait eşyaların çalınması olayıyla ilgili 2 zanlının tutuklandığını duyuran polis, şimdi de zanlıların görüntülerine ulaştı. Şahıslar 8 Şubat tarihinde tutuklandı ve soruşturmaları sürüyor.

İlginizi Çekebilecek Haberler

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy