ÖZGÜRGÜN: “ÖZERSAY PARTİSİ ADINA HİÇBİR ŞEYİ KALMADIĞI İÇİN UBP’YE SARILDI”

ÖZGÜRGÜN: “ÖZERSAY PARTİSİ ADINA HİÇBİR ŞEYİ KALMADIĞI İÇİN UBP’YE SARILDI”

0 45

Ulusal Birlik Partisi Eski Genel Başkanı ve Eski Başbakan Hüseyin Özgürgün, hükümet protokolünün imzalandığı sıralarda sosyal medyadan dikkat çeken bir paylaşımda bulundu.
Özgürgün, Halkın Partisi Genel Başkanı Kudret Özersay’ın partisi adına hiçbir şeyi kalmadığı için UBP’ye sarıldığını savundu.

Özgürgün’ün paylaşımı şöyle:

Başta yapılması gerekeni son çırpınışlar olarak sergileyen Kudret Özersay: Politikada kalıcı ve işlevsel olabilmenin en önemli temeli tutamayacağımız sözleri vermemek başarılması imkansız, halka zarar verecek işlere kalkışmamak ve en zor zamanlarda gemiyi ilk terk eden olmamaktır.

Partisi adına yapabileceği hiçbir şeyin kalmadığı noktada UBP’ye sarılmasını doğru ama başarılı bir siyasi gelecek için yetersiz buluyorum.

Ülkemizin şu anda bulunduğu ciddi sıkıntılı dönemden hızlıca çıkabilmesinin en doğru yolu bir hükümetin kurulmasıydı. UBP HP koalisyonu canı gönülden dilerim ki başarılı olsun. UBP’nin başarısız olma lüksü yoktur. Dedi.

İlginizi Çekebilecek Haberler

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy