MELODY MÜZİK VE SANAT MERKEZİ DİNLEYİCİLERDEN TAM NOT ALDI

MELODY MÜZİK VE SANAT MERKEZİ DİNLEYİCİLERDEN TAM NOT ALDI

0 285

Gazimağusa’da faaliyet gösteren Melody Müzik ve Sanat Merkezi, bu yıl 8’incisini düzenlediği yaz konserini Rauf Raif Denktaş Kültür ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirdi.

Milli Eğitim Gençlik ve Spor Bakanlığı’na bağlı olarak faaliyet gösteren ve her yıl gelişmekte olan Melody Müzik ve Sanat Merkezi, enstrüman çalma keyfinin yanı sıra, öğrencilerine gelecekte referans olarak kullanabilecekleri sertifika eğitim programları da düzenlemektedir.

Art arda iki konserin yapıldığı gecede öğrenciler, keman, yan flüt, piyano, gitar ve bağlama gibi enstrümanlarla sahneye çıkarak bireysel ve grup performanslarını sergilediler. Dinleyicilerden tam not alan konserde öğrenciler, enstrüman çalabilme heyecanı ve mutluluğunu da paylaştılar.

Yaz döneminde dahi olsa kesintisiz bir şekilde Gizem Sarp Astan direktörlüğü ve uzman kadrosuyla eğitimlerine devam eden Melody Müzik ve Sanat Merkezi, festivallerde ve böylesine konserlerde öğrencilerinin öz güven duygusunun daha da geliştiğini dile getirdi.

İlginizi Çekebilecek Haberler

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy