MEHMET ALİ ERBİL UYANDIRILDI AMA…

MEHMET ALİ ERBİL UYANDIRILDI AMA...

0 44

Maslak’ta bulunan bir hastanede yoğun bakım ünitesinde tedavisi süren Mehmet Ali Erbil’in yapılan tedavilere cevap verdiği ve bugün uyandırıldığı öğrenildi.

Durumu hastaneye yattığı günden bugüne düzelme gösteren ve tedavisi devam eden Mehmet Ali Erbil’in uyandırılarak genel durum gözlenmesi yapıldı.

Doktoru Jan Klod Kayuka yaptığı açıklamada “Toparlanmaya başladı. Bu sabah itibarıyla makineden ayırdık. Çok ağır olan tabloyu atlatmış olduk. Tepkiler normal kendisinde ama yorgun. Olumlu bir tablodayız bundan sonra kaçış sendromu ile ilgili bir sorun yaşamayacağız” diye konuştu.

Kızı Sezin ve Yasmin Erbil’den bilgi alan Funda Arar, hastane çıkışında habercilerin sorularına yanıt verdi. “Çok şükür atlattı. Solunum cihazında halen ama durumu iyiye gidiyor. İnşallah kızlarıyla buradan el ele çıkacak. Dört gözle bekliyoruz güzel güzel programlar yapıp yüzünün gülmesi ve bizimde yüzümüzü güldürmesini istiyoruz” dedi.

3-NOYANLAR GROUP REKLAM
İlginizi Çekebilecek Haberler

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy