LARNAKA GENÇLERBİRLİĞİ LİGE HAZIR

LARNAKA GENÇLERBİRLİĞİ LİGE HAZIR

0 217

K-PET Süper Lig ekiplerinden Larnaka Gençlerbirliği SK, Cumartesi günü Gençlik Gücü TSK ile yapacakları maç öncesinde moral yemeğinde bir araya geldiler. Moral yemeğinde, Başkan İlker Züğürt, Asbaşkan Rifat Berkel, Teknik Direktör Bülent Aytaç, teknik heyet ve oyuncular da hazır bulundu.

Asbaşkan Rifat Berkel gerçekleştirdiği konuşmada, “Mühim olan sizler futbol oynarken, oynadığınız oyundan zevk almanız ve döktüğünüz alın terinin karşılığını almanızdır. Bugüne kadar bizlere güvendiğiniz için sizlere yine teşekkür ederim. Bizler vermiş olduğumuz tüm sözlerin arkasındayız, bunda kimsenin kuşkusu olmasın. Bazı aksaklıklar olabilir fakat aile içindeki bu sorunlar, aile içinde kalır. Cumartesi günü ilk maçımıza çıkıyoruz. Elimizden geldiği kadar sizleri de motive etmeye çalışıyoruz. İnşallah, Cumartesi günü yüzümüzün akı ile sahadan çıkarız. Katılan herkese teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

Yeni sezonun ilk maçı öncesinde taraftarlara da seslenen Berkel, “Kötü günlerimiz sona erdi. Yeni bir takım kurduk ve bu takımın başarılı olabilmesi için taraftarlarının da yanında olması gerekir. Yeni sezonun ilk karşılaşması ve kendi taraftarlarımıza giriş ücretsiz olacak. İskele Cumhuriyet Stadı’na tüm ilçe halkını maça davet ediyorum, takımımıza sahip çıkalım” dedi.

İlginizi Çekebilecek Haberler

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy