KİŞİSEL GELİŞİM UZMANI AŞKIM KAPIŞMAK CITY MALL AVM’DE

0 118

Kişisel Gelişim Uzmanı ve Alanının ‘Best Seller’ Yazarı Aşkım Kapışmak 12 Ocak Cumartesi City Mall Cyprus’a geliyor.

Etkili iletişim, pozitif yaşam, başarı ve hedef üzerine seminerler düzenleyen, kişisel gelişim danışmanlığı yapan ve bugüne kadarım yazdığı kitaplarla adından oldukça söz ettiren Aşkım Kapışmak, 12 Ocak Cumartesi günü City Mall’da olacak.

Son kitabı Elma Dersem Çık’ta yetişkinlikle beraber gelen kaygılarımızı, sorumluluklarımızı ve kaçışlarımızı ele alan Aşkım Kapışmak, yitirdiğimiz çocuk saflığımızı ve heyecanımızı yeniden hatırlamaya davet ediyor.
İyi olmanın ne demek olduğuna, mutluluğa nasıl erişileceğine, yaşama sevincimizi yeniden nasıl kazanacağımıza, anın önemine ve daha birçok kavrama değinilen Elma Dersem Çık’ta; neşeli, sevgi ve güven sahibi insana nasıl ulaşılacağının sırları veriliyor.

Gerçekleştirdiği televizyon programları, stand-up gösterileri, yer aldığı sosyal sorumluluk projeleri ve kitapları ile adından sıkça söz ettiren Aşkım Kapışmak; saat 16:00’da City Mall AVM ziyaretçileri ile aktivite alanında buluşacak ve ikili ilişkilerde doğru iletişim ile ilgili sırlar verecek.

“Elma DersemÇık” ,“Carpe Diem”, “Küçük Mutluluklar Kitabı”, “Terzi”, “Aşkımın Beden Dili”, “Hangi Anne Hangi Babasınız?”, “Kadınlar Sağdan Erkekler Soldan”, “Beni Benimle Aldatır mısın?” kitaplarının yazarı Kapışmak, söyleşi sonrasında City Mall AVM aktivite alanında kitaplarını imzalayacak.

İlginizi Çekebilecek Haberler

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy