KIBRISLI PSİKİYATRİ PROFESÖRÜ VAMIK VOLKAN CITY MALL AVM’DE SÖYLEŞİ GERÇEKLEŞTİRDİ

KIBRISLI PSİKİYATRİ PROFESÖRÜ VAMIK VOLKAN CITY MALL AVM’DE SÖYLEŞİ GERÇEKLEŞTİRDİ

19

City Mall AVM’nin kendinden söz ettiren, söyleşi ve imza günlerinin bugün ki konuğu Kıbrıslı Psikiyatri Profesörü Vamık D. Volkan konuk oldu.

Viyana’da Dünya Psikiyatri Birliği tarafından Sigmund Freud ödülüne de layık görülen Prof. Volkan, 07 Eylül Cumartesi günü City Mall Avm‘de gerçekleştirdiği seminerinde “Dünya Politik Olaylarına Psikolojik Bakış “konusuna değindi.

Prof. Volkan, kendi mesleki deneyimlerinden bahsettiği konuşmasında, dinleyici ile soru cevap şeklinde ilerleterek samimi bir sohbet ortamı yarattı.

Atlarla Yaşayan Kadın, Atatürk’ün Psikanalitik Biyografisi,Kozmik Kahkaha gibi bir çok bilinen kitaba imza atan Prof . Dr. Vamık Volkan, seminer bitiminde, Ferhat Atik tarafından kaleme alınan” Kendi Divanın da Bir Psikanalist” isimli biyografi kitabını, okuyucuları için imzaladı.

Prof.Dr. Vamık Volkan ‘ın söyleşi ve imza günü 07 Eylül Cumartesi günü saat 17.30 ‘da City Mall AVM aktivite alanında ücretsiz olarak gerçekleşti.

İlginizi Çekebilecek Haberler

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
WhatsApp chat