“HERKESE GEÇMİŞ OLSUN, PARANIZI BITCOIN İLE ÖDEYECEĞİM”

"HERKESE GEÇMİŞ OLSUN, PARANIZI BITCOIN İLE ÖDEYECEĞİM"

0 160

 

kiye’de son dönemin en büyük dolandırıcılık olaylarından biri olan Çiftlik Bank’ın kurucusu ve CEO’su Mehmet Aydın Urugay’da olduğunu kabul etti ve bir ses kaydı gerçekleştirdi.

Mehmet Aydın, bu duruma gelinmesinde basını suçlarken, 18 ayda 215 milyon TL yatırım yaptıklarını iddia etti. Hesapların açılması ve üyelere ödemelerin yapılabilmesi için bizzat kendisinin yalvardığını ancak kimsenin kendisini dinlemediğini ve şirketin Bitcoin varlıklarını yok saydığını ifade etti.

Mehmet Aydın konuşmasında, “Ticarette kâr da var zarar da” diyen Aydın, “Bir gün batarsak tüm varlıklar üyelerimizindir diye söz vermiştim. Devlet mal varlıklarımızı satarak iadeleri yapacaktır, kalan kişilere de ödemeleri ben bitcoin ile yapacağım. Herkese geçmiş, büyük geçmiş olsun. Kâra da zarara da hepimiz ortaktık. Üyelerimiz zarar görmediği gibi bizi suçladı. Ama bütün iadeleri yapacağım, ama iki yıl ama üç yıl…” dedi.

3-NOYANLAR GROUP REKLAM
İlginizi Çekebilecek Haberler

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy