FİLEDE KIZLARIN SÜPERİ LAÜ

FİLEDE KIZLARIN SÜPERİ LAÜ

0 24

KKTC Voleybol Büyük Bayanlar Liginde Süper Kupa maçında Doğu Akdeniz Üniversitesi ile Lefke karşı karşıya geldi. Gazimağusa Lala Mustafa Paşa Spor Salonu’nda oynanan karşılaşma büyük çekişme içinde geçti. Karşılaşmanın ilk setinde karşılıklı sayılar atıldı.

Lefke Avrupa Üniversitesi setin sonlarında aradaki farkı koruyarak 25-19’luk skorla ilk setin sahibi oldu. İkinci sette de çekişme devam ederken Lefke Avrupa Üniversitesi bu seti de 15-20 kazanarak setlerde 2-0 öne geçti.

Son sette oyundan düşen Doğu Akdeniz Üniversitesi karşısında bulduğu sayılarla arayı açan Lefke Avrupa Üniversitesi, üçüncü seti de 25-9 alarak setleri 3-0 yaptı ve maçın galibi oldu.

Lefke Avrupa Üniversitesi Kadın Voleybol takımı Lig şampiyonluğunun ardından Süper Kupanın da sahibi olurken sezonu da iki kupayla kapadı. Lefke Avrupa Üniversitesi Kupasını Voleybol Federasyonu Başkanı Enver Kaya’nın elinden aldı. (MHA)

İlginizi Çekebilecek Haberler

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy