ERSİN TATAR BAŞBAKAN OLMAK İÇİN HAREKETE GEÇTİ

ERSİN TATAR BAŞBAKAN OLMAK İÇİN HAREKETE GEÇTİ

0 60

Ulusal Birlik Partisi (UBP) Genel Başkanı Ersin Tatar, hükümet kurma çalışmaları kapsamında ilk olarak Cumhuriyetçi Türk Partisi’ni (CTP) ziyaret etti. Tatar, CTP Genel Merkezi’nde, CTP Genel Başkanı Tufan Erhürman ile 40 dk görüştü.

Görüşmede UBP Genel Başkanı Ersin Tatar’a UBP Genel Sekreteri Hasan Taçoy eşlik ederken, Erhürman’a ise CTP Genel Sekreteri Erdoğan Sorakın eşlik etti.

Görüşmede UBP’den milletvekilleri Özdemir Berova, Dursun Oğuz ve Nazım Çavuşoğlu, CTP’den de milletvekilleri Armağan Candan, Sıla Usar İncirli ve CTP Örgüt Sekreteri Ürün Solyalı da hazır bulundu.

Görüşme sonrasında Ersin Tatar, bu bir ön görüşmeydi, “Ya UBP-CTP, ya UBP-HP ya da erken seçim olacak, yeniden bir araya geleceğiz güzel bir sohbet oldu.

CTP Genel Başkanı Tufan Erhürman ise, “Bir hükümet formülü kamuoyunu meşgul etmekte, bu çok uzun süredir gündemde o hükümetformülü ile ilgili çalışmaları yürütmelerini diliyorum” dedi.

İlginizi Çekebilecek Haberler

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy