DÖVEÇ CONSTRUCTION DÖVİZDEKİ ENGELLENEMEYEN YÜKSELİŞE DUR DİYOR

0 63

Son günlerde dövizdeki ciddi artış birçok kişiyi  etkiledi ve gayrimenkul alma planlarını durdurdu.  Bu konuda vatandaşların konut alırken önlerini daha rahat görebilmeleri ve her ay ne kadar taksit ödeyeceklerini düşünmemeleri için Döveç Construction Gazimağusa Merkezde başlattığı Corner Park Projesi’nde Türk Lirası satışlara başladı.

Konu ile ilgili açıklama yapan Döveç Construction Direktörü Burçin Döveç bu kampanyadan herkesin sadece 25.000 TL peşinat ödeyerek ev sahibi olabileceğini açıkladı. Kampanya detaylarına göre isteyen herkes 25.000 TL peşinat 20 ay sıfır faiz ve 120 ay vade ile Corner Park projesinden residence sahibi olabilirler. Corner Park Projesi Mağusa’nın en elit bölgesi olan Sakarya Bölgesi’nde Lemar AVM arkasında inşaatına başlanmıştır. 15 ay sonra tamamlanacak ve  2+1 dairelerden oluşan projeye Türk Lirası ödeme seçenekleri ile sahip olabilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilecek Haberler

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy