CİNNET GETİRDİĞİM İÇİN ÖLDÜRDÜM!

CİNNET GETİRDİĞİM İÇİN ÖLDÜRDÜM!

0 152

Mağusa’da, 18 Nisan 2017 tarihinde eşi Burcu Okumuş’u kendisini aldattığı gerekçesiyle sokak ortasında ve herkesin gözü önünde 3’ü ölümcül olmak üzere 5 bıçak darbesiyle hunharca öldüren sanık Özgür Okumuş’un duruşması devam ediyor.

“Taammüden adam öldürme” davası ile ilgili olarak devam eden duruşmanın dünkü oturumunda sanık Özgür Okumuş, tanık kürsüsünde yeminli şahadet verdi. Sanık kürsüsünden çıkarak tanık kürsüsüne geçen ve yeminli şahadet veren sanık Okumuş, şahadetinin ardından İddia Makamı adına duruşmayı yürüten Kıdemli Savcı Mustafa İldeniz tarafından sıkı bir istintaka tabi tutuldu.

Sanık Özgür Okumuş, mahkemede “Planlayarak öldürseydim bunu herkesin içinde değil sessiz sakin bir yerde yapardım ve yine planlasaydım Burcu ile birlikte İdris Ali Bozkurt’u da öldürürdüm. Aldatıldığımı öğrendim. Bunu Burcu’ya söyledim. Bana küfür etti. Çıldırdım. Cinnet getirdim” ifadelerini kullandı.

Duruşma 18 Temmuz tarihinde devam edecek

Sanık Özgür Okumuş’un yeminli şahadetinin bitmesinin ardından, sanık avukatı yeni tanıkların dinletilmesine olanak sağlamak için tehir talebinde bulundu. Mağusa Ağır Ceza Mahkemesi Heyeti ise duruşmayı 18 Temmuz tarihine tehir etti.

KAYNAK: Yeni Bakış

İlginizi Çekebilecek Haberler

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy