BELEDİYE BAŞKANI’NIN EVİNDE BOMBA PATLADI

BELEDİYE BAŞKANI'NIN EVİNDE BOMBA PATLADI

0 147

Paralimni Belediye Başkanı Theodoros Pirillis’e ait evin avlusunda bulunan yardımcı eve dün sabaha karşı kimliği belirsiz şahıslar tarafından bomba konduğu ve bombanın patlamasıyla, yardımcı ev ile evin yanındaki garajda bulunan arabanın hasar aldığı bildirildi.

Fileleftheros gazetesi, Pirillis’in konuyla ilgili açıklamasında, bombalı saldırının bazı çıkarlar uğruna, kendisine geri adım attırmak için yapılmış bir saldırı olduğunu ve belediye olarak, yasayı ve düzeni muhafaza etmeye çalıştıklarını söylediğini yazdı.

Haberde, yardımcı evde kalan Pirillis’in yardımcısının herhangi bir yara almadığı ve garajın, patlamanın etkisinin Pirillis’in evine yapacağı etkiyi azalttığı kaydedildi.

Gazete, soruşturmanın devam ettiğini belirtirken, Rum Belediyeler Birliği ile DİKO, Ekologlar-Vatandaşlar Birliği, Vatandaşlar İttifakı ve Dayanışma Hareketi’nin bombalı saldırıyı kınadığını yazdı.

İlginizi Çekebilecek Haberler

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy