BAKAN BAYBARS HARİKA MAHALLESİ’NDE YENİ MUHTARLIK BİNASI TARTIŞMALARINA SON NOKTAYI KOYDU

BAKAN BAYBARS HARİKA MAHALLESİ’NDE YENİ MUHTARLIK BİNASI TARTIŞMALARINA SON NOKTAYI KOYDU

0 114

İçişleri Bakanı Ayşegül Baybars, bugün sabah Mağusa Kaymakamı Kemal Serpal, Harika Muhtarı Mustafa Zorlu ile birlikte Harika Mahallesi Yeni Muhtarlık Binası yeri olarak ayrılan bölgede inceleme ziyareti gerçekleştirmiştir.

Bölgede yapılan inceleme sonra Harika Mahallesi Spor Kulübünde bölge sakinleri ve Muhtarı Mustafa Zorlu ile sorunları ele alan Bakan Baybars, Mahalle sakinleri arasındaki ihtilaflı konuların ortadan kaldırılması için taraflarla konuşmuş ve mahalle sakinlerinin uzlaşmasını sağlamıştır. Uzun süredir Mahalle sakinleri arasında yaşanan tartışmaların giderilmesiyle konu tatlıya bağlanmıştır.

Bölge halkının çeşitli sorunlarını da dinleyen Bakan Baybars, “her zaman esas olanın vatandaşın yüzünün güleceği, daha kaliteli daha çağdaş hizmetleri vermektir. Dedikodularla değil istişare ve iyi niyetle hareket edilmesinin çok önemli olduğunu vurguladı. Bakan Baybars, Mahalle sakinlerinin yüzünün gülmesi ve Muhtar ile de uzlaşmalarından dolayı mutlu olduğunu belirtmiştir.

İlginizi Çekebilecek Haberler

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy