ARDA TURAN BAŞAKŞEHİR’E ÇOK YAKIN!

ARDA TURAN BAŞAKŞEHİR'E ÇOK YAKIN!

0 47

Barcelona’dan ayrılacak olan Arda Turan’ı kiralamak için son günlerde temaslarını arttıran Medipol Başakşehir Kulübü, Katalan deviyle yıllık ücretini yarı yarıya karşılama konusunda anlaşmaya çok yakın olduğu öğrenildi. Turuncu-Lacivertli yöneticilerin, bugün İspanya’ya giderek Katalan ekibi ile son bir görüşme düzenleyip, transfere nokta koyması bekleniyor.

Transfer dönemi boyunca Galatasaray ve Beşiktaş gibi birçok takım ile anılan Arda Turan’ın Medipol Başakşehir ile 1,5 yıllık anlaşma imzalaması için geri sayım başladı. Arda Turan ile el sıkışan Başakşehir, birkaç gün içinde resmi açıklamayı yapıp imza töreni düzenlemesi bekleniyor.

 

ABDULLAH AVCI ile ilgili görsel sonucu

Abdullah Avcı: “Arda gibi oyuncuyu kim istemez…”

Medipol Başakşehir Teknik Direktörü Abdullah Avcı, transferin gerçekleşmesi durumunda Arda Turan’ın takıma büyük bir güç katacağına inandığını söyledi.

“Arda gibi oyuncuyu kim istemez ama şu an Barcelona’nın oyuncusu. Arda’nın kariyer planlamasında ona nasıl yardımcı olacaksak orada yer alırız. Bazen bu bir fikirdir, bazen de bulunduğun ortamı açmaktır.”

İlginizi Çekebilecek Haberler

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy