85 YAŞINDAKİ DEDEYE 1 YIL HAPİS!

85 YAŞINDAKİ DEDEYE 1 YIL HAPİS!

0 566

Sazlıköy-Mehmetçik Anayolu’nda 2017 yılı Nisan ayında meydana gelen trafik kazasında, Hasan Deniz Özvolkan’ın ölümüne neden olan 85 yaşındaki sanık Hüseyin Çoban hakkındaki karar, dün Mağusa Ağır Ceza Mahkemesi’nde açıklandı.

Sazlıköy-Mehmetçik Anayolu’nda 2017 yılı Nisan ayı içerisinde meydana gelen trafik kazasında yolu karşıdan karşıya yaya olarak geçmeye çalışan Hasan Deniz Özvolkan’a aracı ile çarparak ölümüne neden olan 85 yaşındaki sanık Hüseyin Çoban hakkındaki karar, dün Mağusa Ağır Ceza Mahkemesi’nde açıklandı. Başta “Tedbirsiz ve dikkatsiz araç sürüp bir şahsın ölümüne neden olmak” davası olmak üzere 4 davadan itham edilen sanık Çoban’ın hakkındaki karar, sanığın yüksek tansiyon şikayeti ile hastanede müşahede altında bulunmasından dolayı sanığın gıyabında avukatına okundu. Sanık Hüseyin Çoban’ı aleyhine getirilen davalardan oy birliği ile suçlu bulan Mağusa Ağır Ceza Mahkemesi Heyeti, sanığı 1 yıl hapis cezasına mahkum ettiğini açıkladı.

KAYNAK:Yenibakış

İlginizi Çekebilecek Haberler

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy