14 YAŞINDAKİ ÇOCUĞA DEFALARCA TECAVÜZ ETTİLER

14 YAŞINDAKİ ÇOCUĞA DEFALARCA TECAVÜZ ETTİLER

0 415

Gazimağusa’da önceki gün sabahın ilk saatlerine kadar 14 yaşındaki kızın, 2 kişi tarafından tecavüze uğraması infiale neden oldu.

Gazimağusa lastikçi olarak çalışan 25 yaşındaki G.Y ve 19 yaşındaki M.K.P, 14 yaşındaki kıza defalarca tecavüz etti. Çalışma izni ile adada bulunan G.Y ve M.K.P polis tarafından tutuklanarak mahkemeye çıkarıldı.

Meselenin tahkikat memuru Mustafa Çebi, zanlı G.Y ile M.K.P’nin 10 şubat tarihinde 01.00-04.00 saatleri arasında alıkoydukları 14 yaşındaki kız çocuğunu DV 759 plakalı araç ile Bedi’s Piknik alanına götürdüklerini söyledi. Zanlı G.Y’nin burada saat 01.00 sıralarında müşteki kız ile ormanlık alan içerisinde cinsel ilişkiye girdiğini belirten Çebi, daha sonra zanlı M.K.P ile birlikte müştekiyi bir otel odasına götürüp 102 numaraları odayı kiraladıklarını belirtti. Zanlı G.Y’nin saat 03.00 sıralarında odadan ayrılıp odanın anahtarını zanlı M.K.P’ye verdiğini, saat 04.00 sıralarında odaya girerek müşteki kız ile cinsel ilişkiye girdiğini açıkladı. Yapılan şikayet üzerine, zanlıların aynı gün tespit edilip tutuklandıklarını aktaran Çebi, mesele ile ilgili alınması gereken birçok ifadenin, emarelerin ve incelenmesi gereken kamera görüntülerinin olduğunu belirtti.

“16 yaşından küçük çocuğa cinsel tecavüz”, “16 yaşından küçük çocuğun cinsel istismarı” ve “16 yaşından küçük çocuğu zorla alıkoyma” suçlamaları ile dün Gazimağusa Kaza Mahkemesi’nde nöbetçi yargıç huzuruna çıkarıldı. Verdikleri ifadeler kapsamında 14 yaşındaki kız çocuğu ile cinsel ilişkiye girdiklerini itiraf eden zanlılar aleyhine 3’er gün tutuklu kalma emri verildi.

İlginizi Çekebilecek Haberler

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy