12 OCAK GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

12 OCAK GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

0 73

Balık

Sevdin mi tam seviyor sildi mi hemen tüm dizginleri sevdiğine verme kendin idare et karşındaki çıkarcı biri olabilir . Dikkat et sarı giy.

Kova

Bazı şeylerde keyfine diyecek yok istediğin hoşlandığın ortam ve sohbetler yaşanacak birine karşı için titreyecek hazırlan lacivert giy.

Oğlak

Aklında çeşitli konu ve insanlar var denkleştirme ve birilerine isteklerini kabul ettirme yolundasın ısrarcı olma sakın kahve tonu giy.

Yay

Özel olan farklı duran her şeye ilginiz yüksek bu ara değişiklik arama ihtiyacı olacak keyif alacaksın uzaklardan haber geliyor gri giy.

Akrep

Aklında farklı konular ve her birinde ayrı güzellik saklı aklın birisinde ama yeni biri ortalığı siler süpürür dikkat kırmızı ton giy.

Terazi

Düzenli titiz haller üstünüzde bazı kişilere ve senin planın dışına çıkılmasına tahammül edemiyorsun ipler gene elinde olacak bej giy.

Başak

Hem suçlu hem güçlü haller yaşanacak asla dediğinden taviz vermeyeceksin bildiğin doğrular için sonuna kadar mücadele ver yeşil giy.

Aslan

İşler ve aklın karışık bazılarını sonraya bırak acele etme her şey yoluna girecek ani istekler olabilir program değişebilir turuncu giy.

Yengeç

Duygusallık yüksek her konuya içerleyebilir alınabilir farklı şekilde düşünebilirsin kuruntu yapmadan gününü değerlendir bordo giyin.

İkizler

hasretler bitebilir kavuşmalar yaşanacak dönem geldi içindeki istekler çoğaldı huzurlu günlere adım atıyorsun hazırlanın mavi giyin.

Boğa

Plan dışı değişim sana göre değil ama tabular yıkılmalı radikal değişime sıcak bakınız yoksa aynı yerde duracaksın silkelen pembe giy.

Koç

Aklında kırk tilki misali dolaşan fikirler içinde coşku istek yüksek olacak verimi enerjine bağlı şekilde doğru kullanmalısın mor giy.

 

İlginizi Çekebilecek Haberler

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy